Тийнейджъри убиха с чукове босненец в САЩ

OFFNews 01 December 2014 в 10:35 1891 5
Тийнейджъри убиха с чукове босненец в САЩ

Двама тийнейджъри са арестувани по подозрението, че са убили с чукове гражданин на Босна и Херцеговина в Сейнт Луис, САЩ, съобщи полицията, цитирана от Асошиейтед прес. Издирват се други двама предполагаеми съучастници в престъплението.

32-годишният Земир Бегич бил нападнат към 1.15 ч. след полунощ в неделя. Докато той бил в автомобила си, младежи се приближили и започнали да трошат колата. Бегич излязъл, след което младежите го нападнали. Удряли са го с чуковете в главата и тялото.

По-късно мъжът бил откаран в болница, където лекарите само констатирали смъртта му.

Арестуваните са на 15 и 16 години.

Не се съобщава какъв е мотивът за нападението.

Около 50 души за кратко блокираха кръстовище в града снощи, за да протестират срещу убийството на Бегич.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира