Седем цивилни граждани са загинали, а 17 са били ранени, сред които и 9-годишно дете, в резултат на обстрел от руските войски в Харков днес.
Това съобщи началникът на Харковската областна военна администрация Олег Синегубов.
"Днес врагът коварно обстрелваше Харков. Нападнати са Шевченковски и Киевски район, районът на Павлово поле", каза той. - "Врагът отново тероризира цивилното население. Още веднъж моля всички да не остават излишно на улицата. Слушайте алармите и се прикривайте когато ги чуете. Още е много рано да се отпускаме."
Синегубов увери, че ВСУ си знае работата и прогонва врага.
Следете новините ни в :"Ожесточените боеве продължават в посока север, североизток и Изюм. Врагът понася значителни загуби. Държим се и внимаваме. Вярваме във ВСУ и в нашата победа!", каза още той.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец