Повече от 40 души са настанени в болница, след като пожар избухна в нощен клуб в румънската столица Букурещ рано в събота сутринта, съобщи Ройтерс.
Няма съобщени смъртни случаи. Според лекарите, един човек е в тежко състояние, докато повечето от засегнатите са пострадали от вдишването на дима и хипотермия.
Някои от настанените за лечение са имали фрактури, след като в паниката си са скочили от тераса на горния етаж на заведението.
Продължава да не е ясна причината за огъня, който се разрази в около 03:30 ч. Румънската прокуратура вече е започнала разследване на случая.
В същия нощен клуб е имало пожар и преди 12 години.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен