Петима души намериха смъртта си при ново масово убийство в американски колеж в Санта Моника, Калифорния, съобщават от полицията в страната. Сред загиналите е стрелецът, който бил повален от силите на реда, след като застрелял четирима души в университетския комплекс и в близост до него.
Убиецът започнал да стреля по случайни хора първо в жилищен район в близост до колежа. Открил огън срещу къща, в която полицията по-късно открила две мъртви тела. После започнал да гърми по преминаваща кола. Спрял я и принудил жената зад волана да го откара до университета. Там стрелял също по автомобил в движение и прострелял двама души. Единият починал веднага. Стрелецът ранил фатално и човек, излизащ от университетската библиотека. След това полицията успяла да го застреля.
Според някои американски медии две от жертвите са братът и бащата на килъра.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"