Мъж се самозапали до сградата на Конгреса на САЩ

Вероника Шербанова 05 October 2013 в 08:47 2654 2
Конгресът на САЩ
Конгресът на САЩ

Мъж се самозапали близо до сградата на Конгреса на САЩ, съобщиха световните агенции, позоваващи се на местната полиция.

Изглежда мъжът е получил изгаряния след самозапалване. Разследването все още тече, коментира говорителката на полицията във Вашингтон Гуендолин Кръмп.

Инцидентът е станал в тревните площи на Националната алея, само на няколко метра от Капитолия, обясни Кръмп.

По думите й при пристигането на извиканите полицаи самозапалилият се мъж е дишал и е бил в съзнание.

Според разкази на очевидци мъжът е афроамериканец. Първоначално той е бил качен в линейка, след което е прехвърлен в хеликоптер.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира