Севернокорейският лидер Ким Чен Ун положи венец в мавзолея с балсамираните тленни останки на Хо Ши Мин в Ханой, преди да отпътува с бронирания си влак за Северна Корея, съобщи АФП, цитирана от БТА.
Ким Чен ун си замина от гара Дондан в северен Виетнам, на границата с Китай, и пое към своята страна след провалената среща в Ханой с президента на САЩ Доналд Тръмп.
Това бе първата визита във Виетнам на Ким Чен Ун, посочва АФП. През последните месеци той направи няколко посещения в чужбина - в Китай, в Южна Корея и Сингапур, след като не бе напускал Северна Корея през първите шест години след идването си на власт.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец