Камион с българскa регистрация създаде паника в Неапол. Шофьорът - полски гражданин, паркирал неправилно край централната гара на Неапол. Това притеснило местни, които помислили, че може да е терористична атака и сигнализирали в полицията.
Шофьорът превозвал сокове, но паркирал покрай гарата камиона си и отседнал в съседен хотел, пишат италианските електронни издания, цитирани от БТА.
След сигнала в местната полиция на мястото пристигнали екипи за обезвреждане на експлозиви и пожарникари.
Районът бил отцепен и последвала операция по проучване на камиона, след която се оказало, че той е безопасен.
На полския шофьор ще бъде наложена санкция за паркиране на неразрешено място.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия