Израелският премиер е с COVID

OFFNews 28 March 2022 в 10:30 1278 0
Израелският премиер е с COVID

Израелският премиер Нафтали Бенет е дал положителна проба за COVID-19, след среща с държавния секретар на САЩ Антъни Блинкен, предаде АФП, като цитират съобщение от офиса на Бенет.

Бенет, който разговаря с Блинкен в Ерусалим вчера в рамките на историческа среща на външни министри от арабски държави, „се чувства добре и ще продължи да работи по график от дома си“, се казва в съобщението на офиса му.

Също вчера Бенет посети северния израелски град Хадера, който стана обект на терористична атака.

Двама полицаи бяха убити, терористичната организация „Ислямска държава“ пое отговорност.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна