20-годишен мъж е бил застрелян докато играе Pokemon Go в Сан Франциско, САЩ, предава "Гардиън".
Калвин Райли е играел заедно със свой приятел, когато непознат се приближил и го застрелял.
"Доколкото знаем е нямало конфронтация. Не са разменили думи. Били е просто безсмислено, приближил се е, стрелял в гърба и избягал без причина", разказва семеен приятел на убития.
Разследващите предполагат, че има свидетели, тъй като мястото на инцидента е често посещавано. Не са ясни мотивите за престъплението. Убиецът не е откраднал нищо от Райли.
Играта доби огромна популярност, но и предизвика редица опасности, тъй като често кара хората да поемат рискове, за да заловят въображаемите създания.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19207
2
08.08 2016 в 16:55
19501
1
08.08 2016 в 16:18
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск