В Рим се проведе многохилядна демонстрация в подкрепа на анти-имигрантската и анти-европейската партия „Северна Лига“, съобщават световните медии.
Шествието бе под надслов „Ренци върви си у дома“, а лидерът на „Северна Лига“ , Матео Салвини се самоопредели като „съперник“ на италианския премиер.
„Аз не правя разлика между ляво и дясно. Разделението на „фашисти“ и „комунисти“ принадлежи на историята. Ние поставяме разграничение между тези, които работят и паразитите, като защитаваме работещите хора“, заяви Салвини.
Според организаторите на митинга са взели участие около 10 хиляди души.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен