Двама убити при нападение с нож в църква в Калифорния

OFFNews 23 November 2020 в 09:34 1750 0
Двама убити при нападение с нож в църква в Калифорния

Двама души са убити при нападение с нож в църква в Сан Хосе, Калифорния, предаде CBS San Francisco. 

Има ранени, част от тях са в тежко състояние. 

Заподозреният е задържан. 

Вчера вечерта в "Грейс Баптист Чърч" не е имало служба, но в църквата са били приютени бездомни, за да не измръзнат от студа. 

Кметът на града Сам Ликардо обясни, че жертвите са поне две и все още не е ясен точният брой. 

От полицията съобщиха, че сигналът е подаден около 20:50 часа. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026