Волейболистките на ЦСКА защитиха титлата си в държавното първенство.
Във втори финален мач в зала „Васил Симов” „червените” надиграха отбора на Марица с 3:2 (21:25, 25:17, 25:16, 23:25, 15:12). Със същия резултат завърши и първата среща за трофея в Пловдив по-рано през седмицата.
Състезателките на треньорката Юлия Иванова завършиха трети в редовния сезон, но това не им попречи да спечелят титлата за 21-и път в своята история. В тейбрека днес ЦСКА не остави съмнение, че е по-добрият отбор и заслужено спечели.
За състава на Марица остана утехата, че успя да спечели купата на страната.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец