Жребият за полуфиналите в турнира за Купата на България по футбол отреди Берое да се изправи срещу ЦСКА, а Литекс срещу Монтана. 1/2-финалната фаза е в два мача.
Церемонията по жребия се проведе в хотел "Витоша" в София, а присъстващите почетоха с минута мълчание паметта на легендарния защитник Трифон Иванов, съобщи Гонг.
Монтана ще е домакин на извадения от "А" група Литекс в първия мач, а "ловчанлии" ще приемат съперника си в реванша.
Четвъртият в А група Берое от своя страна ще приеме лидерът в Югозападната "В" група ЦСКА в първия мач, а "армейците" ще са домакини във втория двубой.
Полуфиналите ще се играят на 6 и 27 април.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец