Габриела и Стефани Стоеви спечелиха турнира по бадминтон в Кардиф (Уелс).
Във финалния мач българките, които са водачки в схемата, победиха Мари Батомен и Емили Лефел (Франция) и Хедър Олвър и Лорън Смит (Англия) с 21:10, 22:20 за 45 минути.
За Стефани и Габриела Стоеви това е седма титла за годината.
Бронзово отличие на сингъл в Кардиф завоюва Петя Неделчева.
През юни тази година Габриела и Стефани Стоеви донесоха единствения златен медал за България от първите в историята Европейски игри (Баку, Азербайджан), триумфирайки в надпреварата на двойки в турнира по бадминтон.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец