Джипът на треньора на ЦСКА Стойчо Младенов бе разбит снощи.
Инцидентът е станал на паркинга на хотел "Витоша" в Студентския град, където "армейците" бяха събрани на лагер преди двубоя за първенство с Монтана, който е тази вечер на стадион "Българска армия".
Младенов сигнализирал в полицията за индицедна рано тази сутрин, след като видял счупената си кола, съобщава "Блиц".
Ключалката на автомобила е била разбита, а стъклата и бронята - силното надраскани.
Една от версиите, по които се работи е, че става дума за атака на привърженици на Левски.
В средата на октомври миналата година пред същия хотел бе атакуват и автобусът на ЦСКА. В края на миналата година на два пъти проблеми с автомобилите си имаше и бранителят на "червените" Иван Бандаловски.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец