Михаел Шумахер продължава да се бори за живота си, заяви президентът на Международната автомобилна федерация (ФИА) Жан Тод.
Шумахер пострада тежко при инцидент по време на ски преди повече от година. Седемкратният световен шампион прекара половин година в кома, а от лятото се лекува в дома си край Женевското езеро.
"Михаел е много близък приятел. Неговото семейство също ми е много близко. Нека продължим да се борим заедно с тях", обърна се Тод към феновете на Шумахер.
"Бях много горд от това, което той постигна. А понякога сме склонни да забравяме това, което е направил. Виждам Михаел много често. Той продължава да се бори", допълни президентът на ФИА.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец