Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини разкритикува за пореден път поведението на ексцентричния си нападател Марио Балотели.
Този път 21-годишният скандален италианец стана повод за обсъждане след като бе засечен да пуши.
"Знам, че пуши - заяви Манчини. - Не го одобрявам, но не съм му родител, за да се опитвам да го превъзпитавам.
Ако беше мой син, със сигурност щях да го спукам от бой.
Направих това, което зависи от мен - говорих му доста, че трябва да спре с цигарите. Аз твърдо съм против пушенето. Това е и една от причините моят син изобщо и да не помисля за цигари. Истината е обаче, че както в Италия, така и в Англия доста от футболистите пушат.
Не мисля, че Марио си позволя повече от 5-6 цигари на ден".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни