Сметище за строителни отпадъци, което с годините се е превърнало в такова за всякакъв боклук, е повод утре столичният кв. "Враждебна" да се вдигне на протест.
Местните твърдят, че то е регламентирано като депо за строителни отпадъци, но през годините са се изхвърляли и затрупвали с пръст всякакви химикали.
Депото също така граничи с един от най-големите изворни водоеми в софийското поле.
Жителите казват, че са сигнализирали до институциите за своите проблеми, но интерес към техните проблеми няма.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия