На проведения коалиционен съвет при министър-председателя беше обсъден въпросът, свързан с
медийната кампания по повод мое изявление и ежедневните протести пред МС. В тази връзка
поднасям своите извинения на всички, които са били засегнали или са се почувствали обидени от моето
изказване в телевизионно интервю.
Това заяви Валери Симеонов в Министерския съвет след КС при Бойко Борисов.
Мисля, че не е нужно да се аргументирам, вече го направих няколко пъти, за това какво е моето отношение към децата с увреждания. Самият аз съм потърпевш в това отношение и също съм подпомагал с каквито средства ми е възможно такива хора.
Още веднъж поднасям своите извинения. По никакъв начин не съм целял да обидя когото и да било”, каза Симеонов.
Преди началото на коалиционния съвет лидерът на "Атака" Волен Сидеров обяви, че е дошъл, за да донесе на Борисов изказване на Валери Симеонов от 2016 г., в което се твърди, че стабилност на държавата може да има и без Бойко Борисов да управлява.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие