Служебният министър на вътрешните работи Пламен Узунов е направи изненадващо посещение на българо-турската граница рано сутрин, съобщават от пресцентъра на МВР.
Министърът пристигна в 7 ч. в районната дирекция "Гранична полиция" Елхово и поясни, че "целта на посещението е да се убеди в ефективната охрана на границата и да се срещне лично с професионалния състав, изпълняващ отговорната задача за защита на българската държавна граница".
Дежурният на Регионалния координационен център докладва за обстановката и техническото състояние на използваните системи за наблюдение и охрана на границата. Вътрешният министър прие доклада и запозна с условията, при които работят граничните полицаи.
След това министър Узунов се отправи към ГКПП Лесово, за да се запознае със ситуацията там, уточняват от ведомството.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Емил Дечев: Няма ''наши'' хора. Има престъпления
Кандев напуска МВР
От днес веригите предлагат ''Кошница с грижа'' за 6 месеца: вижте кои се включиха
Демерджиев: Успех на Кандев, вкл. в политическата му кариера