Старши комисар Борислав Борисов е новият зам.-директор на Столичната дирекция на вътрешните работи.
Борисов е назначен със заповед на вътрешния министър Румяна Бъчварова от 23 октомври.
Досега Борислав Борисов беше началник на отдел "Противодействие на криминалната престъпност" в СДВР.
Той е роден на 7 март 1968 г. в София. Постъпил е в системата на МВР през 1995 г. като оперативен работник в Първо РПУ.
По-късно е назначен за оперативен работник в сектор "Наркотици" в отдел "Противодействие на криминалната престъпност"-СДВР, където преминава през началник група и началник сектор и израства до зам.-началник отдел "Противодействие на престъпления с висока обществена опасност"-СДВР и началник отдел "Противодействие на престъпления с висока обществена опасност"-СДВР.
Преминал е международен полицейски курс на обучение в Будапеща.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец