"Свиквам извънредна национална конференция. Да изчистим дерибеите от ДПС!" - заяви днес съпредседателят на партията Делян Пеевски.
"След самоизключването от редиците на ДПС на членове на различни нива от партийната структура, след като тези лица бяха активисти, кандидати и избрани в НС с листата на земеделската коалиция АПС, подменяйки волята на членовете на ДПС за единство и цялост на партията, аз, като лидер на ДПС, в отговор на волята на партийните структури и активисти и на нашите близо 300 хиляди избиратели от цялата страна - българи, турци, помаци и роми, които ни дадоха своето доверие и които очакват нашата партия ДПС да бъде изчистена от дерибеи, предатели и корумпирани лица, свиквам Извънредна национална конференция на ДПС на 22 декември 2024 г. в Зала 3 на НДК, София" - заяви Пеевски.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
2
31.10 2024 в 20:04
2878
1
31.10 2024 в 18:26
Очаквам скоро духът на д-р Филипов да го види как се носи надолу по Перловската река.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск