Депутатите се събират на първо редовно заседание, след като си избраха председател.
Седмичната им програма предвижда създаване на две временни комисии - по предложение на ПП-ДБ за проблемите с безводиетo и на МЕЧ за огнището на чума край Велинград.
Депутатите са планирали изслушване на служебния премиер и вътрешния министър за кризата в Близкия изток и финансовия министър за бюджета за следващата година.
Тази седмица предстои и първият парламентарен контрол.
Новоизбраният председател на НС Наталия Киселова вчера обяви, че ще предложи на депутатите график за попълването на 96 квоти в държавни органи с изтекли или вакантни мандати.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец