"Клубът на ГЕРБ в Лозенец стана обект на вандалски акт през изминалата нощ. Нанесени са щети по сградата. Това е поредната атака срещу партиен офис в столицата", съобщават от пресцентъра на ГЕРБ.
От снимките, разпространени от пресцентъра, се виждат надписи със спрей ''Гроб мафия'' и ''Оставка'' по фасадата на клуба.
ГЕРБ-София "ще предприеме всички законови мерки срещу посегателството".
"Считаме нанесените щети за грубо погазване на обществения ред. За пореден път се минават и всякакви морални граници", заявиха от столичната структура на ГЕРБ.
"Само преди седмица протестиращи изпочупиха стъклата на офиса на партията в район „Оборище“. Общинското ръководство на ГЕРБ е подало сигнал до Областната дирекция на МВР" - твърдят още от пресцентъра на партията.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел