Силата

Доган отбеляза деня на "Междузвездни войни" с цитат от себе си

OFFNews 05 May 2016 в 08:39 6753 14
Доган отбеляза деня на

Ахмед Доган отбеляза световния ден на "Меджузвездни войни" с цитат от себе си.

На страницата си във фейсбук почетният председател на ДПС написа късно снощи: 

Пожелавам ви да овладеете Силата на единството и заедността, защото тя ще ви трябва за преодоляване на много сериозните предизвикателства, които се появяват на хоризонта. 

Думите са от приветствието му към делегатите на конференцията на ДПС в НДК на 24 април, когато Доган се появи за първи път публично след нападението над него от Осман Енимехмедов през 2013 г. и се завърна официално в политиката. 

Ахмед Доган използва изключително рядко профила си във фейсбук, създаден на 14 март 2011 година. Точно под снощния му пост е публикувано словото му на конференцията, прочетено от Филиз Хюсменова пред делегатите. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    18603

    14

    r00t

    05.05 2016 в 19:14

    Ебава се или не се ебава...
    Ама си вярва...
    Като никой не му пречи...

    83938

    13

    El Commandante

    05.05 2016 в 18:43

    " бе туй морфческите резонатори много зъл, че и тъп, а пък организиран народ бе!"

    Ти искаш да те харесват ли?
    Или искаш да казваш истината (според теб)?
    Щото двете неща не вървят винаги ръка за ръка.

    14359

    10

    ОФчар

    05.05 2016 в 12:03

    Това явно е пожелание от човек, който вече е овладял въпросната Сила. Сигурно става въпрос за Силата на ДС или силата да разпределя порции...

    18884

    9

    Nimart

    05.05 2016 в 11:56

    Най-обича да говори със себе си, защото е сигурен, че говори с "умен" човек!

    17300

    8

    Танг

    05.05 2016 в 11:33

    "Дарт Доган"?!?! Да не надценяваме пиянката хидро-инженер. Виждам го по-скоро в имитация на Шварценегер - I'll be BAG! Щото си е точно чанта, или както казват австрийците - Dreilochstute (букв. преведено - тридупкова торбичка, или за по-просто - к*рва).

    18689

    6

    Човеко мерудия

    05.05 2016 в 10:46

    Тъмната страна е силна при Дарт Доган.

    83938

    5

    El Commandante

    05.05 2016 в 10:34

    I find your lack of faith.....disturbing.....казал Доган на Местан на коледното парти на ДПС, след което продължил:

    Now, witness the firepower of this fully armed and operational battle organisation!


    Дууууум и Местан-право у турското посолство....
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски