Деница Сачева стана областен координатор на ГЕРБ-Добрич

OFFNews 01 December 2020 в 14:42 2825 0
Деница Сачева стана областен координатор на ГЕРБ-Добрич

Социалният министър Деница Сачева стана областен координатор на ГЕРБ-Добрич.

Решението е на Изпълнителната комисия на ГЕРБ и влиза сила от днес.

Сачева поема поста от досегашния областен координатор - вицеадмирал Пламен Манушев.

Изпълнителната комисия на ГЕРБ "благодари на Пламан Манушев за работата като областен ръководител и пожелава успех на Деница Сачева по поставените цели", заявиха от партийната централа.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски