Премиерът Бойко Борисов ще проведе среща и работна вечеря с министър-председателите на Унгария и Сърбия Виктор Орбан и Александър Вучич. Те ще бъдат в Бургас днес, съобщи правителствената пресслужба.
След приключването на тристранната среща министър-председателят на Сърбия ще отпътува заради ангажименти, а на работно посещение и в рамките на следващия ден ще бъде премиерът на Унгария.
На 14 септември министър-председателите Борисов и Орбан ще инспектират сухопътната граница и преградното съоръжение при ГКПП „Лесово", както и охраната на морската граница.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен