Борисов прати съболезнователни телеграми до Путин и Медведев

OFFNews 19 December 2016 в 22:38 6278 2
Борисов прати съболезнователни телеграми до Путин и Медведев

В съболезнователни телеграми до президента на Руската федерация Владимир Путин и до министър-председателя Дмитрий Медведев премиерът Бойко Борисов изразява най-дълбоки съболезнования от името на българския народ и лично от свое име във връзка с убийството на посланика на Руската федерация в Република Турция г-н Андрей Карлов.

Това съобщиха от правителствената информационна служба.

„България остро осъжда този акт на терор, за който не може да има оправдание“, посочва Борисов.

„Моля да предадете на семейството и на близките на посланик Андрей Карлов моята и на българския народ съпричастност към тяхната болка и скръб“, посочва в телеграмите премиерът.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026