Борисов: Нека всички сме щастливи

OFFNews 25 December 2019 в 09:29 8110 1
Борисов: Нека всички сме щастливи

Министър-председателят Бойко Борисов честити Коледа на всички християни. 

"Честито Рождество Христово! Днес е време да бъдем заедно с нашите близки. Нека всички да сме здрави, щастливи и с добри сърца", написа премиерът във Фейсбук. 

Снощи той посрещна Бъдни вечер заедно със семейството си.

Борисов пусна снимка във фейсбук, заобиколен от двете си внучета, облечени като коледарчета. "По традиция на Бъдни вечер в родната къща в Банкя", написа премиерът под снимката. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    8109

    1

    Дедовия

    25.12 2019 в 20:24

    Значи туй пожелание се реализира много лесно - ти отиваш в Банкя да садиш картофи, ние се отърваваме от теб и шайката. Ето - всички ще бъдат щастливи.
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026