В софийски квартал наказват с боклук върху стъклото за лошо паркиране (снимки)

OFFNews 15 February 2017 в 17:35 3863 0
В софийски квартал наказват с боклук върху стъклото за лошо паркиране (снимки)

Интересни възпитателни мерки показаха в столичния квартал "Слатина". Читател изпрати снимки до OFFNews на ван, паркиран точно пред кофите за боклук

Комшии, които явно не са успели да изхвърлят отпадъците си. И са решили да накажат шофьора с нещо по-оригинално от вдигане на чистачките. Така са стигнали до решението да закичат едната с плик, пълен с боклук. Доста миризлив, твърди човекът, изпратил ни снимките. 

Така освен пукането на гуми и драскане с ключ към съседските войни се допълва закичване на предното стъкло с боклук. Затова ако паркирате в "Слатина", внимавайте да сте далеч от кофите.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две