"Затруднява ни мерната единица" (Лаф на деня)

OFFNews 08 August 2016 в 16:35 8438 4

Отговор на администратор на страницата на "Теленор" в Twitter стана хит в социалните мрежи.

Потребител с ник "Пламене" е запитал трите водещи мобилни оператора у нас следния недипломатичен въпрос:

"Великобритания като излезе от ЕС, @MobiltelBG, @TelenorBG, @vivacom ще вдигнат ли цените на роуминга до п...а си лелина?"

И е получил "деликатен" отговор от администратор на телекома "Теленор":

"Посочената от Вас мерна единица ни затруднява, тъй като не познаваме леля Ви, но във всички случаи е твърде рано за спекулации."

Проверка на OFFNews показа, че културната дискусия между потребителя и представителя на мобилния оператор е съвсем реална.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    35235

    4

    Лопе де Вега

    09.08 2016 в 12:21

    И въпросът и отговорът са гениални!

    Поздрав!

    19234

    3

    XR4

    08.08 2016 в 18:35

    Направо го е занитил!

    21256

    2

    mendi

    08.08 2016 в 16:55

    Чудесен отговор, не се сещам за по добър :)

    21929

    1

    поп Дръвчо

    08.08 2016 в 16:45

    Простотията все още не е забранена.

     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски