На фона на мащабния протест пред сградата на бившия Партиен дом снощи пред кабинетите в парламента бяха поставени коледни елхи с украса.
Снощи депутатът от "Продължаваме промяната - Демократична България" Елисавета Белобрадова публикува видео от парламента, заснето по време на протеста. Към 8:30 часа вечерта тя се е върнала, за да вземе чантата си, при което установила, че както е по традиция в парламента на 1 декември - от администрацията са извадили коледната украса.
Тази година обаче има любопитен елемент: единственото дръвче с подаръци отдолу - случайно или не - е това пред прословутия кабинет 222А на председателя на групата на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски.
Днес обаче от администрацията на НС са поправили "грешката" и тук-таме под други елхи вече има подаръци, съобщава Белобрадова с ново видео:
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3360
5
02.12 2025 в 18:05
-1243
4
02.12 2025 в 17:55
2985
3
02.12 2025 в 16:47
3168
2
02.12 2025 в 16:46
4005
1
02.12 2025 в 16:30
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други