Тоалетите на съпругата на президента Десислава Радева ги правя в контекст - те се подбират спрямо протокола и събитието което посещава.
Това заяви топ дизайнерката Невена Николова, чийто модел избрала актрисата Елизабет Хърли за парти-изненада за половинката на Елтън Джон, по бТВ.

Роклята с дантелите беше правена за Брюксел, в този регион има специално отношение към дантелата, обясни Николова. Тя подчерта, че ситуацията е отиграна добре и при роклята за Бъкингамския дворец. Твърдя, че толкова усмихната кралицата не се е появявала, каза дизайнерката.
Невена разказа, че и за друга известна личност, която носи нейни рокли – Сара Фаберже – единственият пряк наследник на фамилията Фаберже, известна с бизнеса си с бижута.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни