Бен Афлек беше обявен за шоумен на годината от "Ентъртеймънт уийкли", съобщо Контактмюзик.
Актьорът получи признанието за постижението си като изпълнител на главната роля във филма "Арго", както и като негов режиьор.
Лентата бе приета възторжено от критиката и е сред фаворитите за наградата "Оскар".
"Бен Афлек се нареди между Стивън Спилбърг и много други велики имена в киноиндустрията. Джордж Клуни писа за Афлек в "Ентъртеймънт уийкли" и го нарече режисьор от световна класа", казва Джес Кейгъл, главен редактор на изданието.
Джордж Клуни е продуцент на филма "Арго". По негово предложение Афлек се е наел да изпълни главната роля, както и да режисира лентата.
През 2011-а за Шоумен на годината беше обявен Даниъл Радклиф.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен