Жители на Горна Оряховица излязоха на протест срещу лошото състояние на пътищата в града, предаде БНР.
Протестиращите рисуваха със спрейове дупките и капаците на рисковите шахти по някои от централните улици. Улиците в Горна Оряховица се превърнаха в графитени пана.
Хората настояват за ремонти и качествено поддържане на уличната мрежа. По думите им неочаквано излизат копки, които не се виждат и причиняват проблеми с ходенето по сервизи.
"Всичко е разбито, отвратително е. Колите не можем да ги караме спокойно, чупят се постоянно", казват протестиращи пред БНР. От Общината не си вършат работата. Разкопават различни фирми улиците и никой не идва да асфалтира, след това с месеци, допълват недоволните.
За една година това е трети подобен протест в града.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец