Пет училища в страната излизат в принудителна ваканция поради необходимост от ремонт на отоплителната инсталация.
Това съобщават от Министерството на образованието и науката.
Училищата, в които ще бъде преустановен учебният процес, са в област Перник - ОУ „Христо Смирненски", с. Ноевци, община Брезник.
Три училища в област Пловдив също ще излязат в принудителна ваканция - Начално училище „Васил Левски", гр. Кричим, ОУ „П. Славейков", с. Белащица и ОУ „Васил Левски", с. Брестник.
В област Сливен също се налага затваряне на едно училище - ОУ „Черноризец Храбър", с. Крушаре.
Учебният процес е преустановен със заповеди на съответните кметове, уточняват още от МОН.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец