Вторичен трус от 2.3 по скалата на Рихтер е регистриран в Сандански в 12.10 часа днес. Трусът е бил приблизително 12 минути след първоначално регистрирания със сила от 4.3, показват данни от Европейския средиземноморски сеизмологичен център.
Епицентърът на вторичния трус е бил на 6 км източно от Струмяни и също е усетен в Македония.
Няма данни за пострадали хора и нанесени материални щети при първото земетресение, съобщиха от МВР.
По данни на сеизмологичния център към Националния институт по геофизика, геодезия и география на БАН земетресението е с епицентър на окoло 120 км в южна посока от София, на територията на страната. То е било с магнитуд 4.3 по скалата на Рихтер.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
3
22.05 2016 в 14:43
Много си назад с инфото...КОЙ мислиш измисли И телепорта;)
35598
2
22.05 2016 в 14:31
Друг титан ще да е виновен, ма не смея да давам предположения
сериозно, дано няма сериозни щети, щото планетарно някак си много се концентрираха тези катаклизми напоследък
69999
1
22.05 2016 в 13:52
Апропо, има и друг вариант, баце може да е у фитнесът и сегинка да е вдигнал только с едното РЪЧИЩЕ някъде около 10 000 кг...
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов