Рекорден брой първокласници има тази година в училището в село Гърмен, съобщи за БНР директорът Стоян Стругов.
Успяхме да запишем 30 първокласника. Това е рекорден брой ученици от много години назад. 21 от учениците са от Гърмен и 9 от квартал „Кремиковци“ . Всекидневно има срещи с деца от „Кремиковци“ . Информацията, която имаме от родителите и от децата, е, че те ще си идват. Общият брой на децата в училище то е 280.
Какви са нагласите и очакванията за началото на учебната година в гимназията в Гърмен и ще отидат ли ромските деца на училище, след като родителите им, при разрушаване на незаконно построени къщи, заплашиха, че няма да пуснат децата си на 15 септември. Отговорите очаквайте след 8,30 часа тази сутрин в предаването на програма "Хоризонт" - "Преди всички".



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15.09 2015 в 09:54
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци