Тони Стораро е в болница с коронавирус

OFFNews 04 September 2020 в 13:17 3434 0
Тони Стораро е в болница с коронавирус

Снимка Фейсбук

Фолк певецът Тони Стораро е в болница с коронавирус, съобщи Нова телевизия, цитирайки информация от екипа му.

Стораро се почувствал зле в началото на миналата седмица. Тествал се за коронавирус в Шумен, където отдъхвал след участията си по морето. Пробата му се оказала положителна. Дни след това, на 31 август, е бил приет в болница с висока температура и кашлица. Не се съобщава за по-сериозни симптоми.

Синът му Фики Стораро се чувства добре и не е дал положителна проба за коронавирус.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира