Председателят на СОС Георги Георгиев подаде сигнал до СДВР за отсичане на млади дървета пред билборд в район „Слатина“.
Веднага след информация от кмета на района, Георгиев е изискал незабавни проверки и действия от общинската дирекция "Сигурност" и Столичния инспекторат. Проверяват се записите на камерите на пътното платно и други наоколо.
Нужно е спешно да се съберат доказателства и да се вземат мерки, категоричен е Георгиев.
„Тук не става въпрос само за едно дръвче, става въпрос за целенасочено погазване на правилата. София не е Дивия Запад и не може някой да си помисли, че може безнаказано да премахва фиданки в който и да е столичен район. Ясно е кой има интерес от рязането на дръвчета пред рекламни съоръжения. Но ние няма да го позволим!”, закани се Георгиев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец