Курсантката от Националния военен университет „Васил Левски“, която се самопростреля във Велико Търново снощи, ще бъде транспортирана във ВМА.
Рано тази сутрин екип на ВМА излетя със самолет C-27J „Спартан” от 16-та транспортна авиогрупа Враждебна на Военновъздушните сили до летище Горна Оряховица.
Снощи пострадалото момиче е оперирано по спешност в МОБАЛ „Д-р Ст. Черкезов” във Велико Търново.
Както OFFNews вече съобщи тя се е простреляла с автомат Калашников.
При почистване на зачисленото й оръжие курсантката се е простреляла в областта на гърдите.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен