Областна администрация София-град и Столична община подписаха договора за прехвърляне на правото на собственост на стадион "Георги Аспарухов", съобщиха от областната управа.
Веднага след решението на Столичен общински съвет (СОС) за прехвърляне собствеността към от държавата към Общината, Областна администрация София-град започна процедурите по прехвърляне на собствеността. Няма забавяне в процедурата по прехвърляне на собствеността към Столична община. В най-кратки срокове бяха изпълнени технически процедури, независещи от Областната управа, уточняват от там.
Припомняме, че още на 19 ноември областният управител на София-град Стефан Арсов издаде заповедта за прехвърляне на стадион "Георги Аспарухов" към Столична община.
От Областна администрация София-град изразяваме удовлетворението си от това, че процедурата по прехвърлянето на стадион “Георги Аспарухов” най-накрая приключи, заявяват още от областната управа.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец