Парче от трамвайна релса на бул. "Христо Ботев" се е откъртило и забило в автомобил, който се движел към кръстовището при „Петте кьошета“. При инцидента няма пострадали, щетите са само материални, съобщи бТВ.
Потърпевшият шофьор разказва, че пътувал за работа по обичайния си маршрут, когато чул силен удар и чегъртане на желязо по асфалта.
Отбих и видях, че откъртено парче от трамвайната линия е забито в кората на автомобила, обяснява Иван Димитров.
По думите му, металният елемент е пробил долната част на колата и е причинил сериозни материални щети.
От „Столичен електротранспорт“ посочват, че основен ремонт на релсите не е правен повече от 30 години.
Столичната община подготвя проект за цялостна реконструкция на бул. „Христо Ботев“. Плановете включват обновяване на трамвайното трасе, пътните платна, тротоарите и уличното осветление в участъка от бул. „Прага“ до бул. „Сливница“.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)