Слънце и облаци ще се редуват днес, но времето остава горещо. В югозападната част от страната следобед се очакват превалявания, според прогнозата на НИМХ.
Максималните температури ще са между 26 и 31 градуса. Край морето ще духа слаб вятър, термометрите ще се качат до 27 градуса, а сред вълните от 1-2 бала няма да е над 22°.
По-силно ще духа в планините, там е възможно да вали и гърми в по-късните часове на деня. По най-високите върхове температурите ще са най-много 13 градуса.
От утре започва да прониква по-хладен въздух, от запад на изток тръгват дъжд и гръмотевици. Така ще е и в неделя, но ще вали и гърми на повече места в страната.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Баш аркадаш: Радев твърди, че не дал нищо на Ердоган за замразяването на Боташ
Круиз с 2000 ЛГБТИ туристи получи забрана да акостира в Истанбул заради несъответствие с ''моралните ценности''