Опашки от автомобили са се образували на граничните пунктове "Кулата" и "Калотина".
Колоната от чакащи автомобили на "Кулата" свършва на около километър преди границата.
Движението се осъществява в двете ленти, но въпреки това пропускането на автомобили се осъществява много бавно. В областта вали силен дъжд, пътните настилки са мокри и хлъзгави, съобщава "Фокус".
"Фокус" ще продължи да ви информира.
Опашка от автобуси и коли си е извила тази сутрин на граничен пункт „Калотина”, съобщава бТВ. Според бившия депутат от БСП Христо Монов там чакат около 100 автобуса.
Било е отворено само едно гише на българската граница, но заради протест на чакащите било отворено още едно гише.

Автор: OFFNews
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35598
1
21.05 2016 в 10:26
туйто - дружелюбни междусъседски отношения
Ти се буташ да им налееш едни пари, те те отщяват още на влизане. Тъпа история.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци