Днес ще се задържи предимно облачно. Ще има краткотрайни валежи, в отделни райони временно интензивни и с гръмотевици. Без валежи ще остане около Дунав, където ще има и по-значителни разкъсвания и намаления на облачността.
Минималните температури ще бъдат между 4° и 9°, а максималните - между 12° и 17°.
В София минималната температура ще бъде около 6°, максималната - около 11°.
Над Черноморието ще има значителна облачност, но ще бъде почти без валежи. Ще духа слаб вятър от изток. Максималните температури ще бъдат между 11° и 14°. Температурата на морската вода е 8°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
В планините ще бъде предимно облачно с валежи от дъжд, над 1700-1800 метра от сняг. Ще духа слаб вятър, предимно от югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 8°, на 2000 метра - около 2°.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Тръмп в Анкара: Зеленски и Путин искат да се споразумеят за край на войната в Украйна
Баш аркадаш: Радев твърди, че не дал нищо на Ердоган за замразяването на Боташ
Круиз с 2000 ЛГБТИ туристи получи забрана да акостира в Истанбул заради несъответствие с ''моралните ценности''