Фестивалният и конгресен център във Варна ще придобие нов облик – бараките около него ще бъдат премахнати, а рекламата ще бъде организирана по различен начин, съобщи новият директор на "варненското НДК" Тошко Гяуров, цитиран от БГНЕС.
Той пое управлението на центъра през септември 2011 г., на мястото на Илия Раев.
Към днешна дата целият комплекс е опасан от заведения и бараки за сладолед и варена царевица, а от площада пред централния вход, където се постилаха червените килими за откриването на фестивалите в морската столица, е останала една тясна пътечка, отбелязва агенцията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец