Крокодил, отглеждан в дупка, е открит в в софийското село Ботунец, предаде бТВ.
Влечугото е намерено тази сутрин от служители на общината, отзовали се на сигнал за незаконна сеч.
Собствениците твърдят, че са циркови артисти и имат всички разрешителни, както и че имотът е частен. Те твърдят, че крокодилът е само част от колекция влечуги.
Очаква се проверка на РИОСВ, която да установи дали крокодилът е законно притежаван и дали има право да бъде отглеждан там.
Кметицата на район Кремиковци Лилия Донкова заяви, че въпросният терен е държавна собственост. В него са отсечени незаконно осем дървета и нерегламентирано са поставени контейнери, предаде Нова ТВ.

Снимка: Нова ТВ/дупката, в която е гледано влечугото
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
1
06.08 2024 в 19:02
ама по-скоро са кокошкари някакви да тормозят животното
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други