Излезе второто класиране след 7. клас

OFFNews 20 July 2021 в 15:36 1280 0
Излезе второто класиране след 7. клас

Публикувано е второто класиране за прием в гимназиите след VII клас, съобщиха от Министерството на образованието и науката. 

Кандидатствалите може да видят резултатите си тук: https://priem.mon.bg/ срещу входящ номер и код за достъп.

При първото класиране Софийската математическа гимназия е училището с най-висок минимален бал – 483,5 точки от максимум 500. 

11 041 ученици от София са участвали в националното външно оценяване след 7. клас по български език и литература. По математика те са 10 995. Подалите заявление за класиране са 10 484.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Българското оръжие за Украйна