Хвърлиха куче от третия етаж, вързано в найлонов плик

OFFNews 28 July 2020 в 08:26 6265 3
Хвърлиха куче от третия етаж, вързано в найлонов плик

Обитатели на Центъра за временно настаняване в столичния квартал "Захарна фабрика" са хвърлили куче от третия етаж на сградата, вързано в найлонов плик. 

Садистичната проява не е първа, миналата година от терасата на дома също е имало подобна жестокост, твърди жители на района по Нова тв. 

„Видяхме едно от кучетата как полетя от третия етаж на сградата. То беше вързано в найлонов плик - като падне, да не може след това да ходи. Кучето има нараняване на едното краче, разказа Лидия Рукова.

Животното е заведено на ветеринар, пострадало е леко. 

Инициативен комитет настоява за изселване на ромите, настанени в „Захарна фабрика”, след събарянето на незаконните им жилища.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    18415

    3

    senester

    28.07 2020 в 10:52

    По закон не трябва ли и извършителя да бъде "спуснат" така,за да знае какво страдание е причинил

    6100

    1

    гоуемио

    28.07 2020 в 08:47

    А пещите на Кремиковци пустеят...
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира